Основна програма

Куратори – Анастасія Євсєєва, Дарина Скринник-Міська, Борис Філоненко

В основній програмі Бієнале молодого мистецтва 2019 представлені 45 художніх проектів, які відповідають заявленій кураторами концепції«Здається, я заходжу в наш сад».

Повний список художників, художниць і художніх об’єднань можна побачити на сторінці каталогу авторів (усього учасників та учасниць 52, каталог на сайті оновлюється).

У жовтні міжнародне журі обере три проекти-переможці.

Програма триватиме з 17 вересня по 31 жовтня. Вхід на всі локації – вільний.

Кураторські екскурсії експозиціями основної програми: 28 вересня, 19 жовтня 15:30 та 26 жовтня 19:00. Початок із експозиції в готелі «Харків»

Проекти основної програми будуть розподілені наступним чином:

З 17 вересня:

Старий корпус готелю Харків (вхід в арку за міським кафе «Харьок» з вулиці Тринклера), майдан Свободи, 7

Час роботи виставки: 11:00-20:00 щоденно. 
Увага: вхід останнього відвідувача – 19:30

28 проектів:

Єгор Анцигін «Тимчасовий список», Василина Буряник «Фрагменти організмів», Богдан Локатир і Маргарита Журунова «Повернення», Володимир Когут «Життя в симуляції», Антон Саєнко Site-specific інсталяція, Віталій Шупляк «Здається, я заходжу в не наш сад», Люся Іванова «Подарунок місту», Євген Нікіфоров «Перспективно/неперспективно», Поліна Карпова «Відсутні», Андрій Достлєв та Лія Достлєва «Казкові замки Донецька», Євген Самборський «Подарунок для міністерства», Сергій Радкевич «Монумент надії», Крістіна Ярош та  Анна Ходькова «Untitled», Валентин Однов’юн «Спостереження», Євгеній Чернишов разом із Тетяною Гаврилюк і Дмитром Чернишовим «Річний звіт», Денис Метелін «Життєпис», Антон Лапов «#герой. Проект музейного медіа-експонату для відділу новітньої історії України», Ганна Шумська «Сад віртуальних колонізаторів», Ярина Шумська «Циклічність», Пьотр Армяновський «Гірчиця в садах», Назар Мартинюк «Клітка — структурна модель ідентифікації», Ніна Мурашкіна «Лісістрата», Оля Федорова «Я не знаю, де я, але це — мій дім», Сергій Мельниченко «Her», Катерина Шовкопляс «Sector804», Лія Достлєва «Я люблю, коли співають канарки», Микола Коломієць «Спіймати біса», Сергій Григорян «Зимове садівництво». 

ЦСМ «ЄрміловЦентр», майдан Свободи, 4

Час роботи виставки: 12:00-20:00 щоденно, понеділок вихідний

Костянтин Зоркін «Врємиши», Сергій Торбінов «Inversion», Ларіон Лозовий «Машина і сад», В’ячеслав Поляков і Олена Субач «Місто садів», Юрій Болса «Антиромантика», Тереза Барабаш «Межа», Богдан Локатир і Маргарита Журунова «Повернення», Юрій Денисенков «Тло», Катерина Лесів «Колискова», Ольга Кузюра «Моя гра», Володимир Гавриш і Андрій Беницький «Блайндмен», Андрій Рачинський і Даніїл Ревковський «Темрява», Катя Бучацька «Учора цього не було».


Держпром (5-й, центральний під’їзд), майдан Свободи, 5/1

Час роботи виставки: 11:00 -20:00 щоденно, неділя вихідний

Вікторія Дорр і Томаш Гажлінскі «Архів відсутній»

Обсерваторія ХНУ ім. В.Н. Каразіна, майдан Свободи 4 (вхід між головним корпусом ХНУ ім. Каразіна і садом Шевченка)

Час роботи виставки: 9:00-18:00, субота 14:00-18:00, неділя вихідний

Андрій Хір «GHOSTI»

Ботанічний сад ХНУ ім. В.Н. Каразіна, вул. Клочківська, 52

Час роботи виставки: 9:00-18:00, неділя: 12:00-18:00, субота вихідний

Віталій Кохан «Скульптура малих архітектурних форм»

Художній музей, вул. Жон Мироносиць, 11

Час роботи: 10:00 - 17:40, вівторок вихідний, вхід платний

Катя Бучацька «Учора цього не було» 


Сквер біля Харківської школи архітектури

Саша Курмаз, Лізавета Герман, Марія Ланько «Queer Garden»

 

CXID OPERA (2-й поверх), Сумська, 25 

15 вересня, 15:00 – перформанс «Циклічність» Ярини Шумської

 

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери