Новини

«The Boy Mechanic» – фільм із обгворенням і вечіркою

11/11/2019, 13:12
«The Boy Mechanic» – фільм із обгворенням і вечіркою

15 листопада, 19:30, провулок Подільський, 9

Остання подія освітньої програми Другої Бієнале молодого мистецтва, як і низка інших, присвячена нашому праву на міський простір. «The Boy Mechanic» – не лише кіно, яке ми подивимось і обговоримо ввечорі п'ятниці. Ми зможемо поговорити про сенс безпечних просторів для жінок, про те, чому вони виникають і майже всюди зникають.

Серія фільмів та фотографій Кашіли Брук «The Boy Mechanic», над якою художниця, що протягом десятиліть досліджує та адвокатує лесбійську культуру, почала працювати в 1996 році, — це дослідження соціальної історії лесбійських барів у містах Заходу США. Побудовані на інтерв'ю старших жінок, фільми розповідають про їхні спроби знайти та визначити своє місце в соціумі, чи, навіть точніше, – у просторі міста через створення власних місць. Незважаючи на те, що більшість барів, про які з теплом згадують жінки, зачинилися, — і це, безумовно, говорить про беззахисність та тимчасовість таких місць, — їхні розповіді не мають відтінку віктимізації. Приватні історії точно ілюструють історію боротьби жінок за власну ідентичність і свободу та дозволяють подивитися на місто через призму певної спільноти.

Партнерки події, ГО «Харківське Жіноче Об'єднання «Сфера» Sphere, Women Association, говорять, що "намагатимуться відтворити атмосферу лесбійського бару у соціальному сенсі – де жінки зможуть побути одна з одною, поговорити і послухати про те, що важливо, відчути трохи свободи від небажаних домагань".

Ця подія орієнтована виключно на жінок. За словами партнерок заходу – з метою створити комфортний простір для обговорення, спогадів та відпочинку.

Прийматиме подію також партнерська локація, – створений «Сферою» PrideHub
====================================

Кашіла Брук (Kaucyila Brooke) — художниця, яка живе у Лос-Анджелесі та Відні. У художній практиці вона поєднує відео, фотографію, художні та критичні тексти. Вона є редакторкою книги «Гендерні Географії» (Цюріх, 2002), а її проект «The Boy Mechanic», створений на замовлення Музею Фотографії в Сан Дієго, виставлявся у США та Європі.

=====================================

Блок "Рівність" освітньої програми Другої Бієнале молодого мистецтва відбувається за підтримки Sphere, Women Association, National Democratic Institute та Посольства Великої Британії в Україні.

Кураторка освітньої програми Kateryna Filyuk

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери