Новини

Дитячу програму Бієнале презентують учительській спільноті EdCamp Ukraine

04/07/2019, 13:33
Дитячу програму Бієнале презентують учительській спільноті EdCamp Ukraine

7-9 липня у Харкові відбудеться п’ята національна освітянська (не)конференція EdCamp Ukraine 2019, на якій студія Aza Nizi Maza (куратори Дитячої програми Бієнале) презентує виставку дитячих плакатів, а співзасновник студії Микола Коломієць прочитає лекцію "Говорити та бути почутими: як допомогти дітям оволодіти мовою мистецтва". Говоритиме і про Дитячу програму Бієнале молодого мистецтва, основна частина якої відбудеться восени в Харкові, а дитяча програма почалася ще навесні.

Крім того, всі охочі учасники (не)конференції зможуть завітати в гості до студії Aza Nizi Maza, щоб зрозуміти, як поєднати мистецтво – з літературою та культурними артефактами, як використовувати мистецтво для розмови з дітьми про складні речі та поговорять про те,  як ростити дітей творчими та щасливими.

"Я викладаю мистецтво дітям та дорослим уже понад 14 років. У цій справі моя головна мета – розкрити креативний потенціал та розвиток критичних навичок учнів та учениць. Я впевнений, що саме ці якості необхідні для молоді в Україні, адже дозволяють долати усталені стереотипи, винаходити нові форми взаємодії з навколишнім світом та інноваційні способи вирішення контраверсійних питань та проблем", — Микола Коломієць.

В основі виставки, яку покажуть на EdCamp Ukraine 2019, – виставка "Плакат нашвидкуруч", що була знищена харківськими комунальниками. Виставка міститиме й нові плакати, що говорять про стосунки зі школою та вчителями.

Організатори EdCamp Ukraine впевнені: виставка, лекція та візит до студії надихнуть учительство та дадуть ідеї до викладання. На (не)конференцію зберуться понад тисячу освітян та експертів із освіти й суміжних галузей з усієї України та ще двадцяти країн.

 

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери