Новини

20 липня у ЛітМузеї – день від Дитячої програми Бієнале

17/07/2019, 17:46
20 липня у ЛітМузеї – день від Дитячої програми Бієнале

Три проекти об'єднали зусилля, щоб допомогти відбутися Дитячій програмі Бієнале молодого мистецтва

Щоб долучитися до процесу та стати одними з авторів гіперінсталяції “Піддашшя” (спеціального чарівного місця для дітей, створеного на одному з горищ на вулиці Гоголя), можна прийти 20-го липня до саду Харківського ЛітМузею (Багалія, 6) з 12:00 до 19:00. Тут можна буде зробити та розфарбурвати свою фігурку або навіть декілька, і вони розмістяться на великій каруселі, яка стане одним із об'єктів Дитячої програми Бієнале молодого мистецтва. Кошти за участь у проекті будуть перераховані на Спільнокошт Дитячої програми

Локацію надає Харківський ЛітМузей, технічну частину проекту бере на себе Маленький Гараж, а ідеологічне кураторство належить студії Aza Nizi Maza, яка курує всю Дитячу програму Бієнале.

Завдяки Маленькому гаражу тут же можна буде навчитися ходити на ходулях, постріляти з маленьких катапульт та арбалетів, потренуватися на дерев'яних балансирах-лабіринтах та пограти в різні настольні ігри. А ще – послухати лекцію Ярослави Стріхи про комікси, яка в той же день проходитиме в ЛітМузеї, – не в межах програми Бієнале, але гарантовано цікава.

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери