Розклад подій

Презентація книги "Стас. Шансон-арт Станіслава Волязловського"

Після смерті Стаса Волязловського (зима 2018) його поетична й художня спадщина продовжує привертати багато уваги та викликає обговорення.

2 жовтня о 19:00 у Муніципальній галереї відбудеться презентація книги «Стас. Шансон-арт Станіслава Волязловського», участь у якій братимуть:

Алла Волязловська — мама Стаса, Борис Гриньов –колекціонер, у чиїй колекції сьогодні знаходиться частина художнього спадку Волязловського, Катерина Лебєдєва – письменниця, журналістка, співробітниця Grynyov Art Foundation, Яніна Пруденко – кандидатка філософських наук, кураторка Відкритого архіву українського медіа-арту та Олег Коваль, мистецтовзнавець. Модераторка: Вікторія Бавикіна

Презентація стане приводом для обговорення теми роботи з архівом та мистецьким спадком художника, можливостях та труднощах даного процесу, особливостях роботи з різними медіумами, з якими працював художник.   

Олег Коваль в анотації до книги пише: «Говорячи про сучасного художника, ми не завжди усвідомлюємо його психосоматичні реакції на свій внутрішній світ і довкілля. Ну, й не завжди за мірило сучасного митця можемо уявити Стаса Волязловського. Та оч як дивно, його таки можна взяти за цей еталон. Долучивши рукописне до візуального і діставши певну гібридизовану цілість, Стас Волязловський скористався тим, що такий рукопис має отужніший знаковий, семіотичний потенціал – учуднення та оживлення смислів і речей стає більш утаємниченим, хоча й виведене назовні як примітивістська вербально-візуальна суміш. А втім, уся його творчість являє собою наслідок імпульсу інтермедіальності та семіотичної гибридізації, яких надав історії мистецтва й самому сучасному мистецтву історичний авангард і його трансаванґардні мутації. Це вислід серйозної та вагомої традиції, спадкоємником якої він став і у візуальній творчості, і в прозі, і у віршуванні»

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери