Каталог авторів

Друга Бієнале молодого мистецтва.  В'ячеслав Поляков і Олена Субач «Місто садів»

Фото проекту – Ігор Загородний, Кирило Загородний

***

Проект експоновано в основній програмі Другої бієнале молодого мистецтва (Харків 2019) в експозиційному просторі ЦСМ «ЄрміловЦентр»

***

«Як тільки ти починаєш займатися фотографією, ти радієш, творчість допомагає тобі жити. А коли потрапляєш в фотографічне середовище, виявляється, що існує купа формальностей, які нудні та нецікаві й взагалі не ясно, навіщо потрібні. Ми всі заробляємо собі на їжу на безглуздих роботах з дев'ятої до шестої, займаємося фотографією в якісь долі вирваного у роботи часу. У цей час замість того, щоб отримувати задоволення від занять мистецтвом, ти повинен займатися довбаною бюрократією, заповнюючи якісь форми, анкети, вивчаючи, як правильно подаватися на конкурси, щоб зімітувати зацікавленість в цьому всьому.»

©️ В’ячеслав Поляков в інтерв’ю Bird In Flight

 

В’ячеслав Поляков — художник родом з Херсону, який зараз живе та працює у Львові. Навчався в Херсонському державному університеті. Займається здебільшого фотографією, а також працює з медіа-артом і графікою.

 

Брав участь в фестивалях, виставках та групових проектах у багатьох країнах Європи та США. Є фіналістом Foam Talents '17, Krakow Photomonth ShowOff '17, Fotofestival Lodz Grand Prix '17, Prix Levallois '17, Vienna Photobook Festival '17, Circulations '18, New East Photo Prize ’18, Bird in Flight '18. Публікувався в FOAM Magazine, British Journal of Photography, LensCulture та інших.

З 2012 року працює в тандемі з Оленою Субач.

 

Олена Субач — художниця, фотограф зі Львівщини. Навчалася у Волинському національному університеті. Видавалася в Calvert Journal, Der Greif, Bird In Flight, Knock Magazine, виставлялася в Великобританії, Німеччині, Франції, Польщі, Грузії та Україні.

 

Володарка спеціального призу Bird In Flight в конкурсі New East Photo Prize 2016 за фотопроект «Метеорит Бердичів». Окрім того, в співавторстві з В’ячеславом створила проект «Місто садів», який увійшов в шорт-листи конкурсів New East Photo Prize 2018 і Tiff Festival.

 

«Можливо, це прозвучить наївно, але фотографію я люблю за магію. За можливість зануритися в світ, здивуватися йому, упорядкувати, зупинити горезвісну мить і навіть утримати людей, яких вже немає поруч з тобою в житті.»

©️ Олена Субач, з матеріалу Українська Правда


Фотографія учасників взята з власної сторінки Станіслава Ясінського у Facebook

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери