Каталог авторів

Друга Бієнале молодого мистецтва. Сергій Радкевич «Монумент надії»

Фото проекту – Ігор Загородний, Кирило Загородний

***

Проект експоновано в основній програмі Другої бієнале молодого мистецтва (Харків 2019) в експозиційному просторі готелю «Харків»

***

«У мене є три основні принципи у підході до роботи. Я малював євангелістів і мені важлива була  територіальна розмежованість – схід, захід. Чотири сторони світу, чотири сторони розп’яття. Є також у мене прив’язка до часу. За цей рік я планую зробити серію з 364 графічних робіт – кожного дня по одному святому намалювати. Це дуже важка робота, але це для мене упокорення, медитація і праця над собою, коли ти працюєш, ти зростаєш.»

©️ Сергій Радкевич в «Інтерв'ю з України»

 

Сергій Радкевич — художник родом із Луцька. Навчався у Львівській національній академії мистецтв. Працює переважно з монументальним розписом, стріт-артом, графікою та інсталяцією. Лауреат Другої спеціальної Премії PinchukArtCentre (2011), один з організаторів стріт-арт фестивалю BLACK CIRCLE FESTIVAL(2010, 2011, 2012), засновник резиденції «GRANNY HALL» (С.Самійличі, 2012).

 

Художник брав участь у створенні мозаїчного панно у львівській церкві Різдва Богородиці. Серед проектів Сергія Радкевича: «Святий Петро» (2011), «Не плач за мною, мамо» (2012), «Ентропія» (2012), «Подвійний горизонт» (2013), «R.I.P.» (2014) та інші. Харків’яни можуть пам’ятати художника за участю в шостому Non Stop Media, що проходив у YermilovCentre в 2012 році.

 

«Сергій Радкевич особливий для української сцени стріт-арту. Його винахід — унікальний мікс графіті/спрей-арту та традиційної іконописної пластики поза релігійним контекстом.»

©️ Володимир Воротньов, з матеріалу Hennessy Ukraine

 

Фотографія учасника взята з його власної сторінки Facebook.

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери