Каталог авторів

Друга Бієнале молодого мистецтва. Сергій Григорян «Зимове садівництво»

Фото проекту – Ігор Загородний, Кирило Загородний

***

Проект експоновано в основній програмі Другої бієнале молодого мистецтва (Харків 2019) в експозиційному просторі готелю «Харків».

***

«Сміхова культура, стьоб, постмодерний балаган та юнацький регіт, що фонтанують із його проектів – молодеча енергійність, що обіцяє перерости в грайливу серйозність. Забавки з поп-культурними штампами, споживацькими стереотипами, ідеологічними вивихами гарно заграють з фейковістю сучасного віртуального світу ЗМІ. Критиці та насмішкам піддається все – релігійний фанатизм, псевдоінтелектуальна науковість, віра в майбутнє та модифікована історія.»

©️ З матеріалу ЦСМ

 

Сергій Григорян — художник з Івано-Франківська, який працює з живописом, об’єктами та перформансами. Відомий своїми провокативними роботами та мистецькими акціями. Зокрема, «Freakлектика +18», що, за словами художника, поєднала карпатські етнічні традиції та масову закордонну культуру видовищ. Або «Гуцулозавр Карпатський», що був створений із гуцульських килимів і приніс авторові перемогу у вінницькій виставці-конкурсі сучасного візуального мистецтва ім. Натана Альтмана.

 

«Ми втомилися від шароварщини, потрібно з цим закінчувати. І ці килими – це розвиток тієї древньої народної творчості. Ця творчість має бути не в традиційних музеях, де “царство молі”, – вона має експонуватися в галереях, розвиватися, постійно рухатися вперед.»

 ©️ Сергій Григорян про свою роботу «Гуцулозавр Карпатський» (з матеріалу KURS)


Фото художника взято з порталу Вежа.

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери