Каталог авторів

Друга Бієнале молодого мистецтва. Ольга Кузюра «Моя гра»

Фото проекту – Ігор Загородний, Кирило Загородний

***

Проект експоновано в основній програмі Другої бієнале молодого мистецтва (Харків 2019) в експозиційному просторі ЦСМ «ЄрміловЦентр». 

***

«Ольга Кузюра належить до нової генерації творців, які концептуально підходять до кожного нового проекту, вибудовуючи його від філософського задуму, через пошук матеріалів і кольорів, до витонченого втілення. У “Амнезії” гра чорного та сірого просто вражає.»

©️ З матеріалу «день»

 

Ольга Кузюра — львівська художниця, яка працює з живописом, графікою та інсталяціями. Лауреатка конкурсу аматорського короткометражного кіно в рамках Міжнародного кінофестивалю Кінолев (Львів, 2018).

 

Брала участь у більш ніж 20 групових виставках і проектах, в тому числі: «Жіночий портрет» (Київ, 2011), Всеукраїнська триєнале «Графіка» (Київ, 2015), міжнародна виставка в межах мистецького фестивалю «RAWICKIE MOSTY SZTUKI» (Равіч, Польща, 2016), «Антропосфера» (Київ, 2017), «Любов» (Львів, 2018), «Камери зберігання» (Київ, 2018).

 

Персональні проекти мисткині: «Інкарнації» (Львів, 2015), «Тіло рукотворне» (Львів, 2016), «Тінь / Тіло» (Львів, 2017), «Втрачена присутність» (Львів, 2018) і «Амнезія» (Київ, 2018).

 

«Частинами інсталяції є відбитки  з фрагментів втрачених інтер’єрів, зруйнованих будинків і прикордонних стовпців уже неіснуючих держав… Кожен паперовий об’єкт є не лише посмертною маскою, але й документом, носієм, що фіксує присутність людини у просторі. Процеси у сучасному світі зводять нас до спільного полікультурного знаменника, деформуючи та розмиваючи межі культурної та, зрештою національної ідентичності.»

©️ З матеріалу Lviv Online про проект «Втрачена присутність»

 

Фотографія Ольги Кузюри взята з її власної сторінки Facebook.

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери