Каталог авторів

Друга Бієнале молодого мистецтва. Крістіна Ярош та Анна Ходькова

Друга Бієнале молодого мистецтва. Крістіна Ярош та Анна Ходькова "UNTITLED"

Фото проекту – Ігор Загородний, Кирило Загородний

***

Проект експоновано в основній програмі Другої бієнале молодого мистецтва (Харків 2019) в експозиційному просторі готелю "Харків"

***

«В житті людини хоча б іноді виникає питання про своє місце у світі і свій відбиток в колективній пам‘яті. Прагнення до багатства та слави керували і продовжують керувати діями багатьох людей, і чим більше місця вони займають, тим менше залишається іншим, що породжують нерівність і тісноту. Планета стає замалою для великого людського Его, яке прагне як не звести собі монумент, так хоча б опинитись на дошці пошани кращих працівників місяця. І за цим блискучим фасадом приховується прірва невидимої праці, експлутації, вигорання та виснаження ресурсів, як людських, так і природних. Тому людина відправляється за межі Землі, у пошуках більшого простору, нових ресурсів і реалізації своїх галактичних амбіцій. Але місце на Землі, де насправді опиняється кожен і кожна незалежно від здобутків, цілей та прагнень – це два на півтора метри на кладовищі з пам‘ятником і вічно яскравими пластиковими квітами.»

©️ Ірина Танцюра про виставку «Кордони існування», з матеріалу АртСвіт

Крістіна Ярош — київська художниця. Працює переважно з технікою офорту та розробкою авторскої техніки. Навчалася у Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». 

Анна Ходькова — художниця з Києва, яка працює в техніках офорту, ліногравюри, шовкографії, монотипії та колаграфії. Навчалася в ДХСШ ім. Т. Г. Шевченка та в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. 

Мисткині є співзасновницями графічної майстерні EtchingRoom1, в якій часто влаштовують воркшопи та прінт-вечірки.

У творчому дуеті авторки створили такі проекти, як «Без назви» (2018), «Гра почалась» (2018) та «Кордони існування» (2019).

Фотографія художниць взята з власної сторінки Крістіни Ярош у Facebook.

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери