Каталог авторів

Друга Бієнале молодого мистецтва. Богдан Локатир і Маргарита Журунова «Повернення»

Фото проекту – Ігор Загородний, Кирило Загородний

***

Проект експоновано в основній програмі Другої бієнале молодого мистецтва (Харків 2019) в експозиційному просторі готелю «Харків» та ЦСМ «ЄрміловЦентр»

***

«Певні аналогії з літературною творчістю українських класиків Івана Франка та Михайла Коцюбинського, присвячені Карпатам, можна відчути у творчості молодих митців в образотворчій інтерпретації, а саме – у друкованій графіці, у популярному сьогодні форматі артбуку, де книга стає не тільки носієм інформації, але й синтезом мистецького бачення.»

©️ З матеріалу vezha.ua про виставку двох артбуків Богдана Локатира і Маргарити Жирунової «Українский бестіарій» та «Чорні гори»

 

Богдан Локатир — художник зі Львова, що працює переважно з друкованою графікою, а також ленд-артом. Учасник всеукраїнських виставок НСХУ, зокрема Триєнале графіки.

 

Маргарита Журунова — вінницька художниця, що також спеціалізується на друкованій графіці  та створює ленд-арт проекти. Дипломантка міжнародних конкурсів екслібрису та малих форм тиражної графіки, переможниця Міжнародного фестивалю дизайну «Cow» у номінації «листівка».

 

У творчому тандемі Богдан і Маргарита створили: артбуки «Український бестіарій» та «Чорні гори», виставку гравюр «Невидимий сад», а також ленд-арт проекти «Повернення» на фестивалі кіно та урбаністики «86», «Резервація» на ленд-арт симпозиумі «Простір прикордоння», «Перекотиполе XXI сторіччя» на ленд-арт фестивалі «Павутина» та «Той, що в скелі сидить» на ленд-арт симпозиумі «Земля сили».

 

«Маргарита і Богдан, маючи однакові технічні засоби, створюють абсолютно різні стильові образи. Роботи Маргарити мають романтичний настрій. Досить часто складовою віддрукованої композиції є квіти і рослини. Богдан тяжіє до геометричних форм і афористичного сюжету. У його творах головне – це образ.»

©️ З матеріалу газети «День» про виставку «Невидимий сад»

 

Фотографії художника і художниці взяті з їх персональних сторінок у Facebook.

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери