Команда

Оргкомітет

Тетяна Тумасян
голова оргкомітету
директорка Харківської Муніципальної галереї
tetyanatumasyan@gmail.com
Іванна Скиба-Якубова
PR-директорка
керуюча партнерка PR-агенції “Bagels & Letters”
+38 097 905 82 98
ivanna.skyba@gmail.com
Вікторія Бронза
виконавча директорка
менеджерка PR-агенції “Bagels & Letters”
+380 95 135 21 70
bronzzza.vika@gmail.com
Ярослава Бондарчук
грантрайтерка
+38 050 811 45 13
gogogokoza@gmail.com
Марія Волчонок
координаторка освітньої програми
 
 
Арсен Бучковський
юрист, юридична фірма ILF buchkovskyi@ilf-ua.com

Кураторська команда

Основний проект

Анастасія Євсєєва
Львів
Менеджерка культурних проектів, кураторка. У 2007 році закінчила Європейський університет за спеціальністю «Менеджмент ЗЕД», у 2018 році закінчила магістратуру ЛНАМ за спеціальністю «Менеджмент мистецтва». Співкураторка проекту «Акт прийому-передачі» (Івано-Франківськ, 2018), членкиня та співорганізаторка подій European Business Association (Львів), співорганізаторка і фасилітаторка соціокультурних семінарів та молодіжного табору Leadership Camp (ґрантова програма уряду США), входила до складу робочих груп Design4Museum. Giovanni Ottonello Workshop. (Музей І.Гончара, 2016) та Culture as Method for Change (Полтавський художній музей, 2018), учасниця Кураторського інтенсиву з Яніною Пруденко (Івано-Франківськ, 2017), слухачка відкритих лекцій 10th Berlin Biennale Curators Workshop: BBX Crit Sessions (2018), учасниця наукових конференцій та семінарів
Дарина Скринник-Миська
Львів
Кандидатка філософських наук, арт-критикиня, мистецтвознавиця, лекторка, керівниця кафедри актуальних мистецьких практик Львівської національної академії мистецтв. У 2004 році закінчила ЛНАМ за спеціальністю «Реставрація творів мистецтва», 2006 – Львівське музичне училище ім. С. Людкевича за спеціальністю «Музичне мистецтво», 2008 - аспірантуру в ЛНУ ім. І.Франка на кафедрі історії та теорії культури філософського факультету. У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію з історії філософії («Еволюція світоглядно-філософських засад українського образотворчого мистецтва на рубежі ХІХ – ХХ ст.»). Співрозробниця освітньої програми «Актуальні мистецькі практики» та співзасновниця однойменної кафедри, яку й очолює. Старший науковий співробітник науково-дослідного сектора ЛНАМ, де працює над темою «Некласична візуальна культура в українському мистецтві ХХ-ХХІ ст.». Авторка-розробниця курсу «Філософія мистецтва ХХ-ХХІ ст.», окрім якого викладає курс «Культурологія», спецкурси «Сучасна галерейна справа», «Вступ до актуальних мистецьких практик»; керує написанням дисертаційних робіт. Учасниця наукових конференцій, круглих столів, дискусій, наукових семінарів, воркшопів. Авторка низки статей, серед яких тексти про Л. Медвідя, О. Турянську, Г. Лисик та ін.; вступних статей до каталогів; виставкових проектів (фестиваль медіа-мистецтва «Тетраматика», «Сакральний простір»); рецензій. Співкураторка проекту «Акт прийому-передачі» (Івано-Франківськ, 2018), учасниця проекту "Дні модернізму у Львові" (2016), учасниця проекту "Пуцлі" спільно з Остапом Лозинським (галерея «Дзига», 2017), членкиня експертної групи по розробці концепції Музею сучасного мистецтва Корсаків (Луцьк, 2018).
Борис Філоненко
Харків
Арт-критик, куратор, викладач. У 2016 році закінчив аспірантуру в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Філософська антропологія, філософія культури» з дослідженням «Концептуалізації кольору в контексті філософії культури». Готується його захистити. Пише про сучасне українське мистецтво і комікси. Викладає курси «Філософія», «Кінематограф», «Інтерпретація культур: антропологія сучасного світу» в Харківській школі архітектури, читає чотирирічний курс «Повільна історія мистецтва» в арт-центрі Aza Nizi Maza (Харків). Співкуратор виставкового проекту «Тіні забутих предків. Виставка» (Київ, Львів, 2016), куратор виставок «Микола Коломієць. Загроза» (галерея Come in, Харків, 2014), «Кроти в чергах» (галерея Come in, Харків, 2016), «Музей плаката» (в рамках фестивалю еко-плаката «4-й блок», 2018) тощо. Автор мистецтвознавчої книги «Лувр. Володимир Костирко. Євген Равський» (видавництво Артбук, 2017) та низки статей, серед яких тексти про Павла Макова, Тіберія Сільваші, Ігора Яновича тощо. Редактор й автор видавництва IST publishing. Учасник художнього угрупування Alcofribas.

Освітня програма

Катерина Філюк
Київ/Палермо
Кураторка і художня критикиня. Має ступінь магістра філософії Одеського національного університету І.І. Мечникова. Працювала на Першій Київській міжнародній бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012, як головна редакторка каталогу і координаторка Дискусійної платформи. У 2012 році вона взяла участь в 4-му Міжнародному Кураторському Курсі Бієнале Кванджу. А в 2014 році пройшла дослідницьке стажування в Національному музеї сучасного мистецтва Кореї з заключним есе присвяченим мистецтву нових медіа в Кореї. Її недавні кураторські проекти включають в себе: Одного разу в житті, Мультимедіа Простір для сучасної культури Nástupište 1-12, Топольчани, Словаччина; Rien ne va plus? Faites vos jeux!, De Appel art centre, Амстердам, Нідерланди; Суспільна угода, ІЗОЛЯЦІЯ, Київ, Україна, Фестиваль молодих українських художників, Мистецький Арсенал, Київ, Україна, I Lied in Visa Center, Gallleriapiù, олонья. В даний час вона є кураторкою ІЗОЛЯЦІЇ. Закінчила Кураторську Програму De Appel 2015/16.

Дитяча програма

Aza Nizi Maza
Харків
Авторська художня студія, заснована в 2011 році в Харкові Миколаєм і Марією Коломієць. У студії працюють художники і художниці віком від шести років – нарівні з дорослими. У роботі з дітьми викладачі студії рухаються від обговорення ідеї до створення картини. На цьому шляху нерідко звертаються до колективного написання поезії, що дозволяє розкрити персонажів і насичує їхні образи. Одним з положень Aza Nizi Maza є прагнення позбутися двох розповсюджених крайнощів: академічного догмату «навчись, а потім твори», з одного боку, і уявлення про неймовірну продуктивність творчості без обмежень, з іншого. В студії художник одразу занурюється в роботу, розвиваючи власні можливості і виразність висловлювання. Студія має регулярні виставки, в тому числі на проектах Мистецького Арсеналу, Гоголь Фесті тощо.

Експертна група

Оксана Баршинова
завідуюча відділом мистецтва ХХ – початку ХХІ ст. Національного художнього музею України, кураторка (Київ)
Павло Гудімов
куратор, галерист (Київ)
Влодко Кауфман
художник, куратор (Львів)
Павло Маков
художник (Харків)
Михайло Рашковецький
мистецтвознавець, арт-критик, куратор (Одеса)
Тетяна Тумасян
директорка муніципальної галереї, кураторка (Харків)
Олена Червоник
кураторка, історикиня мистецтва кураторська ассистентка в департаменті сучасного мистецтва в Філадельфійському художньому музеї (Україна/США)

 

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери