Партнерське коло

  • До організації Бієнале були залучені понад 60 інституцій. Висловлюючи особливі подяки, ми хочемо познайомити читача з тими, хто активно змінює культурний простір Харкова і України в цілому.

Бієнале робили:

Муніципальна галерея, чия багаторічна робота стала підставою передати другу Бієнале саме до Харкова.

Кураторська команда основної програми Дарина Скринник-Миська, Анастасія Євсєєва, Борис Філоненко, які зібрали мистецький сад неймовірної краси та глибини сенсів.

PR-аґенція «Bagels & Letters», яка акумулює проекти й людей, що змінюють Харків, і генерує нові візії його розвитку. 

ЦСМ «ЄрміловЦентр», який створює та приймає яскраві й сміливі проекти, які включають Харків у мистецький контекст України і Європи.

Юридична компанія ILF, яка спеціалізується на питаннях креативної економіки та інноваційних проектах і стала амбасадором Бієнале, говорячи з бізнесом про те, чому підтримка культури — це довгострокова інвестиція. 

Кураторка освітньої програми Катерина Філюк, котра створила не просто програму, а поле глибоких смислів.

Студія Aza Nizi Maza, куратори дитячої програми, які оприявнюють цінність дитячого художнього висловлювання та дарують розуміння того, що діти є повноправними учасниками та учасницями мистецьких процесів

Архітектурна майстерня ФОРМА, відома, зокрема, обережною і розумною реновацією просторів та роботою з потужними культурними проектами.

ГО «Посольство художників», які сприяють комунікації художників із різних країн і створили диво, привівши до ладу простір готелю «Харків», що не використовувався 10 років.

3Z Studio, котрі привчають глядача до тонких і сучасних рішень та чий дизайн підкреслив концепцію Бієнале, надавши їй потужного звучання в міському просторі.

А4+, багаторічний надійний поліграфічний партнер десятків культурних проектів Харкова.

ЛітМузей, Come In Gallery, HudpromLoft, які стали культурними хабами, місцями зустрічі людей та ідей, обговорення складних тем.

Студія Док Кіно Трансформація, яка створила цикл відеофільмів, що житимуть і після Бієнале та допомагатимуть глядачеві зрозуміти сучасне мистецтво.

Та багато інших, без яких Бієнале не відбулася б.

 

Бієнале підтримали:

Український культурний фонд, чиє існування дозволило сотням натхненних людей по всій країні втілювати проекти, що змінюють наш спільний простір. 

UA: Суспільне, котрий вірить у культуру та екологічність людського співіснування так само абсолютно, як і ми.

Український інститут, амбасадор української культури в світі.

Harald Binder Cultural Enterprises, завдяки якому ми підготували медіаторок і медіаторів для допомоги глядачеві у виставкових просторах.

Харківська міська рада та Харківська обласна державна адміністрація, які розуміють, що культура є важливим чинником розвитку міста.

Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна та його НДІ астрономії і Ботанічний сад — потужні дослідницькі інституції, якими Харків має пишатися.

Готель «Харків», котрий допоміг нам відкрити глядачеві різні часові пласти Харкова.

Готелі «Наша дача», ідеальне місце для дозвілля веселою компанією, усамітненого відпочинку та вихідних у родинному колі, і Hotel 19, 180 років гостинності.

Grynyov Art Foundation, яка постійно підтримує сучасне мистецтво та чию премію отримають переможці/переможиці другої Бієнале. 

Aromateque та Павло Мартинов, котрий багато років підтримує митців та мисткинь і за чийого сприяння на Бієнале реалізовані проекти Андрія Хіра та Ніни Мурашкіної.

«Накипіло», постійний партнер культурних проектів у Харкові

Державна екоінспекція у Харківській області та її начальник Євген Оберемок, який, розуміючи важливість мистецтва для проговорювання екопроблем, допоміг реалізувати проект Василини Буряник.

Caparol Ukraine, компанія, що підтримує мистецькі проекти та допомогла нам створити експозицію основної програми.

Головні інформаційні партнери: UA:Харків, LB.ua, Korydor, які дають культурі потужний голос.

Засновник
Головний організатор
За підтримки
Юрідичний партнер
Стратегічний партнер
Організаційні партнери
Партнер національної співпраці
Партнер міжнародної співпраці
Куратори дитячої програми
Готельний партнер
Дизайн та архітектура експозиції
Партнери
Партнери особливих заходів
Друзі та учасники дитячої програми
Партнери освітньої програми
Локації
Національні інформаційні партнери
Регіональні інформаційні партнери